Ми мережа магазинів «Трек» в Рівненській області. «Трек» на ринку більше 12 років, тому ми маємо чималий досвід і якісний товар для клієнта це наше першочергове завдання.

Для клієнтів пропонуємо: Чималий спектр товарів пожежного обладнання, Мотопомпи, Генератори та їх комплектуючі, Пожежні Шланги (вітчизняного і зарубіжного виробництва), Забірні рукави, Гайки на шланги і рукава, Шайби, Хомути могутніші, Запчастини до вітчизняних автомобілів. Пропонуємо все, починаючи від брелків до ключів і наклейок на машини і мотоцикли, закінчуючи гумою і ресорами, Запчастини до мототехніки:скутерів і мотоциклів (вітчизняного та китайського виробництва). Різні масла як для мото, квадро техніки, так і для автомобілів двох і чотиритактні. .Запчастини до вітчизняних та китайських тракторів. Ліхтарі та прожектори: ручні, налобні, підводні, (лампочные і світлодіодні, для освітлення малої і великої території). Флешки, модулятори, брелоки, ключі для ремонту авто, лопати. Чоботи, тимчасові і різні костюми, куртки камуфляжні. Запчастини на квадроцикл

Проте головний наш козир, полягає в тому, що більшість обладнання у нас на складі, його не потрібно замовляти і чекати тривалий час. Мережа магазинів «Трек» завжди робила, робить і буде робити все, щоб клієнт отримував якісний товар і відчував себе комфортно. Мережа магазинів «Трек» планує розширюватися. Вже дуже скоро плануємо відкритися і в вашому місті!